FAQ

Jak se k vám dostaneme?

Naše galerie se nachází v centru Prahy, mezi Staroměstským náměstím a Prašnou bránou, v ulici Celetná 15, 110 00  Praha 1. Nejjednodušeji se k nám dostanete metrem, a to linkou B ze stanice Náměstí republiky nebo linkou A ze stanice Staroměstská. Pokud se k nám chystáte autem, nejbližší parkovací místa najdete v OD Kotva, který je od galerie vzdálen 400 m.

Lze u vás parkovat?

Nejbližší parkovací místa najdete v OD Kotva, který je od galerie vzdálen 400 m.

Musíme si prohlídku rezervovat?

Prohlídku v galerii není nutné si předem rezervovat. Pokud budete chtít galerii navštívit v nějaké větší skupině, napište nám prosím na náš email: office@galleryofsteelfigures.com

Je výstava vhodná pro kočárky?

Ano, naše výstavní prostory jsou uzpůsobené i rodinám s kočárky. V galerii naleznete výtah, odkládací prostory i přebalovací pult.

Je výstava vhodná pro vozíčkáře?

Ano, naše výstavní prostory jsou uzpůsobené i vozíčkářům. V galerii naleznete výtah i toalety pro vozíčkáře.

Do kdy výstava potrvá?

Výstava potrvá minimálně do konce roku 2023.

Jak dlouho trvá prohlídka?

Rychlost prohlídky závisí přímo na Vás. Vstupenka není nijak časově ohraničená, takže záleží jen na Vás, kolik času tu strávíte. Doporučujeme si na výstavu vyhradit aspoň 60 minut.

Je povoleno dotýkat se exponátů?

Ano, je povoleno dotýkat se téměř všech exponátů.

Do aute je možné se přímo posadit, stejně tak se u nás můžete “svézt” na motorce. Některé exponáty mají pohyblivé prvnky jako je například otáčecí volant, pohyblivá řadící páka či nastavitelné zpětné zrcátko. Také si můžete vypůjčit některou ze zbraní vybraného superhrdiny a vyfotit se s ním.

Může se v Galerii fotit a natáčet?

Ano, v galerii můžete fotit i natáčet videa. Pro tento případ nabízíme v galerii i bezplatnou WiFi síť, takže můžete Vaše fotografie ihned sdílet. 🙂

Pořádáte i narozeninové oslavy pro děti?

Rádi pro Vás uspořádáme narozeninovou oslavu dle Vašich představ. Galerie nabízí spoustu možností, jak prostor využít. Neváhejte nás kontaktovat s Vašimi představami. Ozveme se Vám zpět s nabídkou šitou jako na míru pro Vás.

Nabízíte i dárkové vstupenky?

Ano, online vstupenky si můžete zakoupit zde. Nebo přímo u nás v galerii ve formě dárkového poukazu.