FAQ

Jak se k vám dostaneme?

Naše galerie se nachází v centru Prahy, v dolní části Václavského náměstí a to v ulici 28. října 377/13, 110 10 Praha 1. Nejjednodušeji se k nám dostanete metrem linkou A nebo B na stanici Můstek. Jsme také několik minut od tramvajových zastávek Vodičkova a Národní Třída. Parkování v okolí je bohužel problematičtější. Pokud nemáte povolené parkování v modrých zónách bude pro Vás nejjednoduší využít parkovací domy Mr.Parkit, kterých je v okolí Václavského náměstí hned několik, nebo parkovací dům OC Palladium.

Lze u vás parkovat?

Parkování v okolí je bohužel problematičtější. Pokud nemáte povolené parkování v modrých zónách bude pro Vás nejjednoduší využít parkovací domy Mr.Parkit, kterých je v okolí Václavského náměstí hned několik, nebo parkovací dům OC Palladium.

Musíme si prohlídku rezervovat?

Prohlídku v galerii není nutné si předem rezervovat. Pokud budete chtít galerii navštívit v nějaké větší skupině, napište nám prosím na náš email: office@galleryofsteelfigures.com

Je výstava vhodná pro kočárky?

Ano, naše výstavní prostory jsou uzpůsobené i rodinám s kočárky. V galerii naleznete výtah, odkládací prostory i přebalovací pult.

Je výstava vhodná pro vozíčkáře?

Ano, naše výstavní prostory jsou uzpůsobené i vozíčkářům. V galerii naleznete výtah i toalety pro vozíčkáře.

Do kdy výstava potrvá?

Výstava potrvá minimálně do konce roku 2021

Jak dlouho trvá prohlídka?

Rychlost prohlídky je pro každého individuální. Máme návštěvníky, kterým stačí půlhodina ale jsou i tací, co stráví v galerii i 4 hodiny. My myslíme, že hodina a půl je ideální 🙂

Je povoleno dotýkat se exponátů?

Ano, je povoleno dotýkat se téměř všech exponátů. Vyjímkou jsou pouze kapoty a drátěné části aut, které nejsou určené k zátěži.

Může se v Galerii fotit a natáčet?

Ano, v galerii můžete fotit i natáčet videa. Pro tento případ nabízíme v galerii i bezplatnou WiFi síť, takže můžete Vaše fotografie ihned sdílet 🙂

Máte v Galerii i občerstvení?

V prvním patře galerie nabízíme návštěvníkům menší občerstvení v podobě horkých i studených nápojů, zákusky nebo menší pochutiny.

Pořádáte i narozeninové oslavy pro děti?

V naší galerii pro takovéto účely máme vhodné prostory a po domluvě by bylo jistě možné, oslavu zorganizovat. Zatím jsme tu ale ještě žádnou dětskou oslavu neměli.

Nabízíte i dárkové vstupenky?

Ano, vstupenky si můžete zakoupit zde.