FAQ

Jak se k vám dostaneme?

Naše galerie se nachází v centru Prahy, v dolní části Václavského náměstí a to v ulici 28. října 377/13, 110 10 Praha 1. Nejjednodušeji se k nám dostanete metrem linkou A nebo B na stanici Můstek. Jsme také několik minut od tramvajových zastávek Vodičkova a Národní Třída. Parkování v okolí je bohužel problematičtější. Pokud nemáte povolené parkování v modrých zónách bude pro Vás nejjednoduší využít parkovací domy Mr.Parkit, kterých je v okolí Václavského náměstí hned několik, nebo parkovací dům OC Palladium.

Lze u vás parkovat?

Parkování v okolí je bohužel problematičtější. Pokud nemáte povolené parkování v modrých zónách bude pro Vás nejjednoduší využít parkovací domy Mr.Parkit, kterých je v okolí Václavského náměstí hned několik, nebo parkovací dům OC Palladium.

Musíme si prohlídku rezervovat?

Prohlídku v galerii není nutné si předem rezervovat. Pokud budete chtít galerii navštívit v nějaké větší skupině, napište nám prosím na náš email: office@galleryofsteelfigures.com

Je výstava vhodná pro kočárky?

Ano, naše výstavní prostory jsou uzpůsobené i rodinám s kočárky. V galerii naleznete výtah, odkládací prostory i přebalovací pult.

Je výstava vhodná pro vozíčkáře?

Ano, naše výstavní prostory jsou uzpůsobené i vozíčkářům. V galerii naleznete výtah i toalety pro vozíčkáře.

Do kdy výstava potrvá?

Výstava potrvá minimálně do konce roku 2021

Jak dlouho trvá prohlídka?

Rychlost prohlídky závisí přímo na Vás. Vstupenka není nijak časově ohraničená, takže záleží jen na Vás, kolik času tu strávíte. Doporučujeme si na výstavu vyhradit  60 – 90 minut. 

Je povoleno dotýkat se exponátů?

Ano, je povoleno dotýkat se téměř všech exponátů. Vyjímkou jsou pouze kapoty a drátěné části aut, které nejsou určené k zátěži. 

Do aute je možné se přímo posadit, stejně tak se u nás můžete “svézt” na motorce. Některé exponáty mají pohyblivé prvnky jako je například otáčecí volant, pohyblivá řadící páka či nastavitelné zpětné zrcátko. Také si můžete vypůjčit některou ze zbraní vybraného superhrdiny a vyfotit se s ním. 

Může se v Galerii fotit a natáčet?

Ano, v galerii můžete fotit i natáčet videa. Pro tento případ nabízíme v galerii i bezplatnou WiFi síť, takže můžete Vaše fotografie ihned sdílet 🙂

Máte v Galerii i občerstvení?

V prvním patře naší galerie je možné navštívit kavárnu, kde podáváme horké a studené napoje, sladké a slané pochutiny a nově čerstvou pizzu od nás z pece. 

Nabídku naleznete zde. 

Pořádáte i narozeninové oslavy pro děti?

Rádi pro Vás uspořádáme narozeninovou oslavu dle Vašich představ. Galerie nabízí spoustu možností, jak prostor využít. Neváhejte nás kontaktovat s Vašimi představami. Ozveme se Vám zpět s nabídkou šitou jako na míru pro Vás. 

Nabízíte i dárkové vstupenky?

Ano, online vstupenky si můžete zakoupit zde. Nebo přímo u nás v galerii ve formě dárkového poukazu.