ORIGINÁLNÍ SUVENÝRY Z NAŠÍ GALERIE

Navštivte náš obchůdek s originálními suvenýry přímo v galerii. V nabídce máme zajímavé ručně vyráběné šperky, ručně svařované miniatury ocelových soch a upomínkové předměty. Stavte se u nás a udělejte radost sobě či blízkým netradičním dárkem.

Šperky: v nabídce máme ručně vyráběné šperky ze starých hodinových strojků. Jedná se o šperky, které pro nás vytváří umělkyně žijící nedaleko Prahy. Z rukou této kreativní dámy si můžete vybrat ze šperků pro ženy: náramky, náušnice, náhrdelníky, prstýnky. Nebo z ozdob pro muže, mezi které patří pánské náramky a manžetové knoflíčky. Mezi nejoblíbenější kousky patří unisex robůtci na krk či klíče.

Malé sochy: z dílny šikovného svářeče si můžete zakoupit některou z miniatur ocelových soch. Sošky jsou vyrobeny ze šrotu a jde čistě o ruční výrobu. Vybrat si můžete z řady postav, aut, motorek, zvířat a mnoha dalšího. Sochy lze nechat vyrobit i na zakázku v různých velikostech a různého stylu. U nás se fantazii meze nekladou.

Náš merch GSF: opravdovou vzpomínku na naší galerii si od nás můžete odnést v podobě magnetů, připínacích placek, nálepek, pexesa či trička s vaším oblíbeným motivem.

Stavebice Merkur: tradiční česká retro stavebnice by neměla doma chybět žádnému kutilovi. Nabízíme široký výběr modelů, od mini balení až po ty největší. Svou kreativitu můžete ověřit přímo u nás v kreativní dílničce v rámci expozice. 

 

Náš obchůdek se suvenýry naleznete na adrese Celetná 15, Praha 1, přímo před vstupem do galerie. Otevírací doba je shodná s otevírací dobou galerie.