Pro firmy

Hledáte místo na firemní večírek nebo jinou událost? Rádi Vám nabídneme prostor v Galerii ocelových figurín (Palác Rapid).

Nacházíme se na Můstku na adrese 28.října 377/17, 110 00 Praha 1. Lokalitu si můžete pamatovat jako bývalý labužnický palác Julius Meinl, nebo ještě dříve jako Pražskou úvěrní banku.

Jedná se o historickou budovu zapsanou na seznam kulturního dědictví UNESCO. V přízemí a 1NP se nachází Galerie ocelových figurín a ve 2NP patro určené pro komerční pronájmy.

Maximální kapacita prostor ke krátkodobým komerčním pronájmům je 300 osob, ale prostor je příjemně využitelný i pro menší skupiny od 50-ti osob. Příchod hostů do eventových prostor vede přes výstavu ocelových figurín a jejím nájemcem je poskytována bezplatná prohlídka této galerie v rámci Vašeho pronájmu.

Budova je pro hosty velmi dobře dostupná MHD a to linkami metra A (stanice Můstek) a B (stanice Můstek). Tramvají na zastávky Vodičkova nebo Národní Třída. Pro potřeby vjezdu automobily dodavatelů akce můžeme s dostatečným časovým předstihem zajisti vjezd do pěší zóny z ulice 28.října.

Občerstvení během akce, které vám s radostí zajistí White Circus catering nebo Street Food catering & Bistro. (http://www.whitecircus.cz/ / https://www.streetcatering.cz/ )

V případě zájmu o pronájem, prohlídku prostor nebo případných dotazů nás prosím kontaktujte:

David Lokaj
gsf@whitecircus.cz
+420 739 002 532
Těšíme se na viděnou!